Nasze produkty w zakresie karniszy szynowych

Goelst wskaże Ci właściwą drogę. Wybierz rodzaj karnisza w zależności od tkaniny, stylu oraz rodzaju zasłon, które chcesz powiesić. Wybierz metodę obsługi karnisza. Dostępne są wszystkie kombinacje.

Niezależnie od Twojego wyboru wszystkie karnisze szynowe Goelst są wytwarzane z aluminium najwyższej jakości i wyposażone w żabki, które przesuwają się w najgładszy i najcichszy sposób.


Karnisze szynowe obsługiwane ręcznie

Karnisze szynowe 2102 Karnisze szynowe 4600 karnisz szynowy 4700 karnisz szynowy 2900

Karnisze szynowe Goelst obsługiwane ręcznie są dostępne w trzech kategoriach: karnisz o szynie wąskiej, karnisz o szynie szerokiej i karnisz wieloszynowy.

W zależności od wyglądu i ciężaru zasłon można wybrać jeden z wielu rodzajów szyn wąskich lub szerokich.

Karnisze wieloszynowe oferują dwie lub trzy szyny równoległe w obrębie jednej instalacji. Idealne rozwiązanie w celu łączenia firanek i zasłon.

 

Pobierz broszurę Karnisze szynowe obsługiwane ręcznie (wąskiej)

 

Pobierz broszurę Karnisze szynowe obsługiwane ręcznie (szerokiej)

Karnisze szynowe obsługiwane za pomocą linki

karnisz szynowy 5100 karnisz szynowy 5300 Karnisze szynowe 5600 Karnisze szynowe obsługiwane za pomocą linki

Karnisze szynowe obsługiwane za pomocą linki to idealne rozwiązanie w celu realizacji zasłon poruszających się w sposób cichy i gładki. Dostępne jest wiele rodzajów karniszy nadających się do wieszania zasłon lekkich bądź ciężkich. Nasi eksperci mogą ponadto zaginać systemy karniszy w celu dopasowania ich do określonych kształtów lub przestrzeni.

Systemy specjalne, na przykład szyny do rolet rzymskich, szyny panelowe lub parawany szpitalne mogą być również obsługiwane za pomocą linki.

 

Pobierz broszurę Karnisze szynowe obsługiwane za pomocą linki

Karnisze elektryczne

Karnisze elektryczne 6200 Karnisze elektryczne Nice RF Karnisze elektryczne karnisz elektryczny

W celu uzyskania najbardziej luksusowego i praktycznego wykończenia oczywisty wybór stanowią systemy karniszy obsługiwanych elektrycznie. Karnisze elektryczne mogą być obsługiwane za pomocą pilota zdalnego sterowania metodą podczerwieni lub radiową bądź podłączone do systemu automatyki domowej.

Obsługiwanie zasłon za pomocą pilota zdalnego sterowania oferuje wiele korzyści. Umożliwia łatwą obsługę okien trudno dostępnych, które znajdują się na dużych wysokościach lub stanowią element świetlików dachowych. Ponadto karnisze elektryczne to niezbędne i praktyczne rozwiązanie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Karnisze elektryczne mogą być uruchamiane również podczas nieobecności właściciela domu, sprawiając wrażenie obecności mieszkańców. Jest to praktyczne uzupełnienie środków zapobiegania włamaniom.

Atrakcyjny dodatek do zestawu stanowi również system zwalniania szyny pilotowanej (PRS), który umożliwia obsługę ręczną karnisza.

 

Pobierz broszurę Karnisze elektryczne

Karnisze szpitalne / parawany podwieszane / parawany medyczne

Karnisze szpitalne 4100 Karnisze szpitalne 4100 Parawany podwieszane 5100 Parawany medyczne

Systemy obejmujące parawany podwieszane firmy Goelst zostały zaprojektowane specjalnie dla sektora opieki zdrowotnej i od lat stanowią standard branżowy. Karnisz używany jest w tym przypadku zazwyczaj w celu oddzielania łóżek w szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej, lecz można go stosować również jako sposób na wydzielenie przestrzeni w środowisku przemysłowym oraz w domu.

Instalacja może być wyposażona w system odciążający celem spełnienia wymogów dotyczących braku podwieszenia. Karnisze do wydzielania przestrzeni mogą być oczywiście zasilane silnikowo. Istnieje możliwość włączenia do zestawu przydatnych akcesoriów takich, jak stojak na kroplówki, hak na kroplówki oraz uchwyt do zasłony.

 

Pobierz broszurę Karnisze szpitalne / parawany podwieszane / parawany medyczne

Systemy dla rolet rzymskich

Systemy dla rolet rzymskich 7400-E rolety rzymskie 7400 Systemy dla rolet rzymskich 7800 rolety rzymskie

Zarówno w formie systemów indywidualnych lub w połączeniu ze zwykłymi zasłonami rolety rzymskie nadają każdemu wnętrzu ciepło i styl. Pionowy ruch rolet jest idealny w celu zasłaniania części okna, ochrony przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów lub skutecznego zaciemnienia pomieszczeń.

Zaletą rolet rzymskich jest również oszczędność przestrzeni. Instaluje się je zazwyczaj we wnęce okiennej, dzięki czemu nie zajmują przestrzeni ściennej.

Systemy dla rolet rzymskich firmy Goelst są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami tkanin, mogą być obsługiwane za pomocą linki, łańcucha lub elektrycznie. Istnieje możliwość blokowania rolet na żądanej wysokości. Dostępna jest również opcjonalna funkcja półautomatyczna: roleta opuszcza się automatycznie po jednym krótkim pociągnięciu.

 

Pobierz broszurę Systemy dla rolet rzymskich

Systemy obejmujące zasłony panelowe

Systemy obejmujące zasłony panelowe zasłony panelowe Systemy obejmujące zasłony panelowe 7330 zasłony panelowe

Systemy obejmujące zasłony panelowe firmy Goelst zachęcają do myślenia kreatywnego: jeśli pragniesz ozdobić okna w efektowny sposób, stworzyć parawan lub wydzielić przestrzeń na schowek, zasłona panelowa to zawsze stylowe i uniwersalne rozwiązanie. Ponadto płaskie panele doskonale eksponują różne nadruki na tkaninach.

Panele Goelst mogą być używane jako pojedyncze, swobodne elementy, można je również łączyć. Panele łączone można obsługiwać elektrycznie, za pomocą linki lub pręta do przesuwania.

 

Pobierz broszurę Systemy obejmujące zasłony panelowe

Karnisze prysznicowe

Karnisze prysznicowe 4100 Karnisze prysznicowe 5100 Karnisze prysznicowe szpitalne Karnisze prysznicowe 4200

W wielu sektorach, takich jak np. opieka zdrowotna, łatwo przesuwalne zasłony prysznicowe są nie tylko pożądane, lecz wręcz niezbędne ze względów bezpieczeństwa, wygody i z przyczyn praktycznych. Dlatego też karnisze do zasłon prysznicowych firmy Goelst, w tym ich zgięcia, są umiejętnie wykonywane z jednego kawałka szyny. Ciągły profil aluminiowy z wodoodpornymi mocowaniami zapewnia gładkość i cichość przesuwu zasłony przez lata.

Stabilna instalacja karnisza jest niezwykle prosta dzięki załączonym akcesoriom montażowym.

 

Pobierz broszurę Karnisze prysznicowe

Systemy obejmujące świetliki dachowe / ogrody zimowe

Ogrody zimowe, świetlik dachowy Systemy obejmujące świetliki dachowe / ogrody zimowe 6500 Systemy obejmujące świetliki dachowe / ogrody zimowe 6700 Ogrody zimowe, świetlik dachowy

Ogrody zimowe, świetliki dachowe i inne przestrzenie z przezroczystymi zadaszeniami wymagają specyficznych rozwiązań. Są one często trudno dostępne, mogą mieć nietypowe kształty lub skomplikowane kąty. Jednakże również i w tym przypadku może zaistnieć konieczność zablokowania dostępu światła słonecznego, regulowania temperatury wnętrza lub tłumienia hałasu.

We wszystkich tych sytuacjach rozwiązanie zapewnią systemy firmy Goelst. Firma Goelst produkuje systemy odpowiednie dla wszystkich kształtów i kątów okien. Systemy te są zasilane elektrycznie i można je obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania lub systemu automatyki domowej.

 

Pobierz broszurę Systemy obejmujące świetliki dachowe / ogrody zimowe

Systemy zawieszeń obrazów

Systemy zawieszeń obrazów Systemy zawieszeń obrazów Systemy zawieszeń obrazów Systemy zawieszeń obrazów

W wielu sektorach przemysłowych, a także coraz częściej w domach, dekoracje ścienne są zmieniane, przemieszczane lub przenoszone regularnie. Skutkiem tych zmian są najczęściej podziurawione ściany. Systemy zawieszeń obrazów firmy STAS sprawiają, że zmiana ramy staje się niezwykle prosta. A Twoje ściany pozostają nietknięte.

System zawieszeń obrazów składa się z neutralnego karnisza do zawieszenia obrazu i dopasowanych linek i haków. Karnisz jest montowany na ścianie lub na suficie. Linki są następnie przyczepiane do karnisza za pomocą haków, a haki przesuwane na linkach na żądaną wysokość. Na koniec należy po prostu zawiesić żądany przedmiot na hakach. System ten nie wymaga złożonego planowania przestrzeni i dokonywania pomiarów. Wystarczy użyć wyobraźni i dostosowywać system na bieżąco. W celu zmaksymalizowania efektu istnieje możliwość wyposażenia systemów w oświetlenie elektroluminescencyjne lub halogenowe w celu podświetlenia ulubionych obiektów.

Krótko mówiąc: systemy zawieszeń obrazów to neutralne, eleganckie i niezwykle elastyczne rozwiązanie dla statycznej dekoracji ścian. Najważniejsza zaleta: kupujesz ten system raz na całe życie.

Webshop: systemyzawieszen.pl

Pobierz broszurę Systemy zawieszeń obrazów

System falujący

System falujący System falujący System falujący

System falujący nie jest systemem karniszy. Jest to dodatek do karnisza. Specjalna technika falowania nadaje zasłonom piękny, regularnie pofalowany kształt. Wspaniały wygląd, który można spotkać w hotelach, na jachtach oraz w domach prywatnych na całym świecie.

System falujący może być stosowany w połączeniu z systemami zasłon obsługiwanymi ręcznie, elektrycznie lub za pomocą linki.

 

Pobierz broszurę System falujący
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA